Будь-хто від імені держави не коментує все, що стосується питань, де є персональні дані людей. В тому числі правові статуси людей в державі. Про це в ефірі 24 каналу повідомив радник голови Офісу Президента України Михайло Подоляк.

Важливо Подоляк розповів про кроки, які наближають термін закінчення війни

За його словами, є укази про набуття громадянства або про вибуття з громадянства. Це все секретні укази й вони можуть коментуватися представниками влади тільки в тому випадку, якщо людина, яка є в ньому, сама коментує ситуацію. Крім того, вона готова модерувати це питання через адвокатів, а також заявляє про причини рішення. Тільки після цього може прокоментувати держава.

Якщо пан Корбан чи пан Коломойський пояснять все. Чи пан Рабінович, який, я думаю, буде мовчати. Адже там є кримінальні справи, які було б бажано затіяти проти нього,
– зазначив Михайло Подоляк.

"Якщо ці пани пояснять мотивації, то тоді безумовно представники того чи іншого державного органу можуть прокоментувати це все", – додав Подоляк.

Дивіться повне інтервʼю з Михайлом Подоляком:

Останні заяви Михайла Подоляка

  • Радник ОП Михайло Подоляк підкреслив, що російським окупантам варто вчитися вплав перетинати Дніпро. Він також радить їм залишити Херсон добровільно, поки є змога, адже, за його словами, третього попередження може не бути.
  • росія веде проти України криваву та смертоносну війну уже 9 років, яка із 24 лютого стала повномасштабною. Українці, попри все, залишаються людьми. А проти нас воюють не люди, росіяни – це викривлення у людській цивілізації. Про це розповів радник голови ОП Михайло Подоляк.