26 вересня міжнародна група журналістів-розслідувачів Bellingcat оприлюднила розслідування, у якому йдеться, що "Руслана Боширова" – одного з підозрюваних в отруєнні колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля та його доньки Юлії, насправді звати Анатолій Чепіга, він має звання полковника ГРУ РФ і, ймовірно, воював на Донбасі.

Читайте також: Отруєння Скрипаля: журналісти дізналися ім'я другого ГРУшника

У розслідуванні оприлюднені фото ГРУшника Чепіги та людини, яка назвала себе "Русланом Бошировим". На знімках помітна разюча схожість цих двох осіб.

Спікер Путіна Пєсков прокоментував схожість цих осіб, згадавши при цьому про "леніних" і "сталіних", які розгулюють Москвою, пише Meduza.

Всі ці роздуми, хто на кого схожий... У нас Красною площею досі бігають 10 "сталіних" і 15 "леніних". І всі надзвичайно схожі на оригінали,
– іронічно відповів Пєсков журналістам.

Нагадаємо, 5 вересня британська поліція оприлюднила нові резонансні деталі у справі про розслідування отруєння у Солсбері колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля та його доньки Юлії. Зокрема, британська прем’єрка Тереза Мей заявила, що підозрювані у виконанні отруєння Скрипалів Олександр Петров та Руслан Боширов є офіцерами ГРУ Росії.

12 вересня Путін особисто заявив, що у Росії знайшли підозрюваних у замаху на Скрипалів, а 13 вересня пропагандисти RT опублікували інтерв’ю з людьми, які називають себе Бошировим і Петровим.