Про це повідомляє The Times.

Читайте також: Британська поліція встановила особистість третього отруювача Скрипалів

Зазначаться, в групі, яка розкрила особу полковника Анатолія Чепіги ("Руслана Боширова"), впевнені, що знають ім'я його молодшого колеги під псевдонімом "Александр Петров".

"Інформація про особу другого підозрюваного в отруєнні у Солсбері, ймовірно, буде оприлюднена за кілька днів, у той час як у російських шпигунських кругах двом (ГРУшникам – ред.) дали смішне прізвисько "Дольче й Габбана", – пише американська газета.

Розслідники планують оприлюднити дані про його справжню особу через 7-10 днів.

Нагадаємо, 5 вересня британська поліція оприлюднила нові резонансні деталі у справі про розслідування отруєння у Солсбері колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля та його доньки Юлії. Зокрема, британська прем’єрка Тереза Мей заявила, що підозрювані у виконанні отруєння Скрипалів Олександр Петров та Руслан Боширов є офіцерами ГРУ Росії.
Вже 12 вересня Путін особисто заявив, що у Росії знайшли підозрюваних у замаху на Скрипалів, а 13 вересня пропагандисти RT опублікували інтерв’ю з людьми, які називають себе Бошировим і Петровим.
Згодом, Bellingcat і The Insider з’ясували, що підозрювані в отруєнні у британському Солсбері екс-агента Сергія Скрипаля та його доньки Юлії – Олександр Петров і Руслан Боширов – справді є працівниками російських спецслужб.
26 вересня видання опублікували чергову частину розслідування, у якій заявили про розкриття справжньої особистості Боширова.