Про це повідомляє The Independent.

Читайте також: Отруєння Скрипалів: розслідувачі встановили особу другого підозрюваного росіянина

Концерт запланований на 13 жовтня у місцевій церкві Святого Мартіна в Солсбері. Для реклами дійства створили постери із зображенням російського прапора та великого серця.

Назва концерту збігається з однойменним романом про Джеймса Бонда, вигаданого агента британскьої розвідки MI6.

У концерті візьмуть участь піаністи. Вони гратимуть класичні твори композиторів Сергія Рахманінова, Петра Чайковського та Дмитра Шостаковича.

Місце проведення концерту "З Росії з любов'ю" розташоване менш ніж за дві милі від будинку Скрипаля. Окрім того, поблизу є лавка, де у березні колишнього шпигуна разом з донькою знайшли непритомними.

Організатори дійства кажуть, що концерт планувався ще рік тому і не пов'язаний з подіями у Солсбері.

Нагадаємо, у вереснібританська прем’єрка Тереза Мей заявила, що підозрювані у виконанні отруєння колишнього розвідника Сергія Скрипаля та його доньки Юлії – Олександр Петров та Руслан Боширов є офіцерами ГРУ Росії.

Згодом президент РФ Володимир Путін особисто заявив, що у Росії знайшли підозрюваних у замаху на Скрипалів, а пізніше пропагандисти RT опублікували інтерв’ю з людьми, які називають себе Бошировим і Петровим.

Bellingcat і The Insider з’ясували, що підозрювані в отруєнні Скрипалів – Петров і Боширов – справді є працівниками російських спецслужб.