Архів
Курси валют
Погода
   youtube @24
   Loading...
   google @24
   RSS СТРІЧКА
   Загальний RSS

   Топ новини

   Відео новини

   "Пагаваріть" не вийде, або Росія випробовує Україну

   1114
   NewsOne раптово скасував телеміст з Росією
   NewsOne раптово скасував телеміст з Росією / NewsOne

   Український телеканал NewsOne, що належить соратнику Віктора Медведчука Тарасові Козаку, та російський прокремлівський телеканал "Росія 24" планували провести спільний телеміст "Надо поговорить".

   "Слыш, давай отойдем, нада поговорить"? – я певен, що бодай кілька разів у своєму житті ви чули ці слова від гопників. І наперед знали, чим ця пропозиція "поговорить" має закінчитися: точно не конструктивним діалогом з усунення світоглядних розбіжностей, а побиттям та пограбуванням. То ж я певен, маючи інстинкт самозбереження, на пропозицію "поговорить" ви завжди реагували відповідно – тікали або ж били першими. Адже точно знали, що ця пропозиція розмови нічим хорошим для вас не може закінчиться.

   Живуть у іншому світі: У Росії не збираються скасовувати скандальний телеміст з NewsOne

   Тепер, коли великий гопник, Росія, вустами свого головного "пропагандона" Дмитра Кисельова пропонує нам "пагаваріть" – це у жодному разі не заклик до діалогу, де були б озвучені варіантів вирішення розбіжностей – ні! Це чергова спроба росіян нас "поиметь".

   Кисельов
   Головний пропагандист Дмитро Кисельов

   Вони просто вчергове випробовували нас – Москва знову перевіряла наскільки ми здатні їй протистояти, наскільки ми готові дати їй відсіч. Так і гопник, до речі, завжди робить – перевіряє жертву перед нападом. Але якщо відчуває, що жертва налаштована чинити спротив – зазвичай гопник відступає.

   Росіяни випробовували суспільство: чи дозволимо ми подібне? Випробовували президента: чи заговорить він про необхідність дотримання свободи слова й пошуку компромісу між "братніми народами"? Або ж Володимир Зеленський, зібравши РНБО, заборонить ворожі телеканали, які лише маскуються під українського мовника.

   Зрештою телемосту не буде, анонс не протримався і доби, як телеканал кума Путіна його скасував. Пояснили це тим, що отримамували у свій бік погрози фізичної розправи. П, проте, нам зарано святкувати перемогу. Адже цей варіант розвитку подій – скасування телемосту через обуренння націоналістів – він також був наперед прорахований. Ба, більше, він зіграв би на руку Кремля: це дозволило б Москві знову заговорити про київську хунту, фашистів-бандерівців, утиски свободи слова та марні спроби діалогу з українцями.

   Окремо хочу зазначити для тих персонажів, які почувши про анонсований Кисельовим телеміст узялися волати, що за Порошенка такого не було. Насправді саме через Порошенка все це й стало можливим – це він дозволив відродитися в Україні куму Путіна, це він дозволив Медведчуку завести в Україну російські гроші, скупити на них телеканали й набути через них неймовірного політичного рейтингу. Не можна стверджувати, що це була з боку Порошенка державна зрада, радше він хотів кума Путіна мати за ситуативного союзника – використати його для перемоги над політичними суперниками. Але сталося так, що Порошенко перехитрив сам себе – завдяки своїм регулярним мутним "договорнякам" він ризикує натепер взагалі щезнути з вітчизняної політики, якщо не здолає мінімальний прохідний бар'єр у 5% підтримки українців.

   А тепер шостому президентові доводиться латати залишені Порошенком дірки в інформаційній безпеці України. І як саме Зеленський у законний спосіб збирається покінчити з ворожою пропагандою в ефірі національних телеканалів – я й гадки не маю. У законний спосіб  – це просто неможливо. Як неможливо парацетамолом вилікувати пацієнта із запущеною гангреною – немає вже що лікувати, потрібно кінцівки відрізати. Але якщо так зробити, рятуючи пацієнтові життя – пацієнт тебе потому прокляне, назве м'ясником, а не лікарем.

   От саме таким хірургом і є зараз Зеленський. Закривати медведчуківські канали силою, відбирати в них ліцензії і вимикати їм передавачі – обов'язково наразишся на обвинувачення у наступі на свободу слова й переслідуванні політичних конкурентів. А залишиш усе як є – російська пропаганда, як та гангрена, роз'їсть усе тіло української держави.

   Як вчинить Зеленський – по закону чи по совісті? Спасує, чи наважиться на рішучі дії? Дасть гопнику відсіч чи покірно віддасть йому гаманець? Я не знаю. Але точно знаю – у будь-якому випадку російська пропаганда і російські пропагандистські канали в Україні його критикуватимуть, щоб він не зробив і за яким би сценарієм він не почав діяти…

   А в ГПУ не дрімають: ГПУ відкрила справу через телеміст з Росією: готує арешт активів NewsOne

   powered by lun.ua
   Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
   Коментарі
   Більше новин
   Залиште відгук