Згідно з інформацією, яку розповів Папа Римський, росіяни нібито планують закінчити війну до 9 травня.

Важливо Папа Римський заявив, що просив про зустріч з Путіним у Москві, але відповіді не отримав

Голова католицької церкви зазначив, що дуже сподівається на справжнє завершення війни.

Тепер це не просто Донбас – це Крим, Одеса, це забирає в України чорноморський порт... Я налаштований песимістично, але ми маємо зробити все можливе, щоби зупинити війну,
– прокоментував Папа Римський.

Відомо, що зустріч прем'єр-міністра Угорщини Віктора Орбана з Папою Римським Франциском відбулася 22 квітня 2022 року.

Крім того, очільник католицької церкви додав, що поки не планує візит до Києва. За його словами, спочатку він хотів би зустрітися з президентом Росії Володимиром Путіним.

Що може зробити Росія на 9 травня

  • Чиновники Заходу та США вважають, що Путін може вдатись до оголошення війни Україні 9 травня. Це дасть змогу повноцінно мобілізувати російські резервні сили, оскільки в планах у диктатора – завоювати Східну та Південну Україну.
  • Схожої думки й начальник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов. Він зазначив, що вже зараз Росія перейшла до прихованої мобілізації, тому найближчим часом можна готуватися до оголошення відкритого призову.
  • Щодо загальної мобілізації, то ймовірність її оголошення дуже низькі. Таке рішення викличе соціальний вибух в Росії і може стати неконтрольованим полум'ям, адже велика частина суспільства чекає від Путіна 9 травня гарних новин.
  • Російським окупантам, які перебувають на Донеччині та Луганщині, а також бойовикам ОРДЛО почали обіцяти, що незабаром створені Кремлем недореспубліки "стануть частиною Росії". Ймовірно, Путін може оголосити про це 9 травня.
  • За словами прессекретаря Держдепартаменту США Неда Прайса, існують "поважні підстави вважати, що росіяни зроблять все можливе, щоб використати 9 травня" в цілях пропаганди.

Це може вас зацікавити – політолог вважає, що вивезти людей з Маріуполя має Папа Римський: відео