Папа Римський звернувся до Блаженнішого Святослава після нещодавніх масованих атак Росії. Мовиться про події 29 грудня 2023 року та 2 січня 2024 року.

Читайте також 8-річний львів'янин зустрівся з Папою Римським: хлопчик вижив після ракетного удару по Вінниці

Що сказав Глава Католицької церкви

Папа Франциск назвав дії Росії "негідними та неприйнятними". Понтифік наголосив, що поведінка Москви не може бути виправдана жодним чином.

На його думку, існує ризик того, що російсько-українська війна може стати забутою на тлі драматичних міжнародних подій. Франциск назвав таку ситуацію вкрай небезпечною та закликав зробити все для того, щоб "ця війна не була оповита тишею". Він запевнив, що використовує кожну нагоду для того, щоб не допустити цього.

Папа Римський також виступив за те, щоб "змусити всіх, хто відповідальний, та міжнародну спільноту до пошуку мирних рішень".

Інші заяви понтифіка про війну

  • Нещодавно Папа Римський вперше публічно звинуватив Росію в агресії проти України. Він зазначив, що країна-агресорка веде майже дворічну широкомасштабну війну, що призвела до великої кількості жертв та масових руйнувань.
  • Раніше Папа Римський Франциск закликав не грати в ігри з Україною. Він звинуватив деякі країни у спробі маніпулювати нашою державою за допомогою порожніх обіцянок щодо надання озброєння та наживатися на військовій допомозі.