"Ми прекрасно розуміємо, що дані рекомендації мають політичний характер, вони засновані на емоціях і особистому відношенні до Тимошенко співчуваючих їй політиків, а також її політичних партнерів, зокрема, Європейської народної партії", — сказала в четвер, 27 жовтня, народний депутат від ПР Олена Бондаренко.
"Ми зробили висновок, що для України є неприйнятним і неприпустимим, коли за настійними рекомендаціями Європарламенту ми повинні втручатися в судовий процес", — висловила Бондаренко позицію Партії регіонів.
Попри все нардеп наголосила і на позитивних моментах резолюції.
"Даною резолюцією висловлене непряме розчарування тим, що візит Януковича в Брюссель відклали, і висловлюється побажання прискорити цей візит, а також бажання, щоб до кінця року Угоду про асоціацію між Україною та Євросоюзом підписали", — підсумувала Олена Бондаренко.
Ще один депутат від Партії регіонів Олексій Плотніков зазначив, що була гостра дискусія, але позитивні зрушення є.
"Ми бачимо позитиви в тому, що була гостра дискусія, що Україна була одним з основних питань, яким займався Європарламент протягом останніх місяців", — сказав Плотніков.
"Те, що відбулося в Європарламенті, свідчить про те, що там підтримують прагнення України, вони бачать Україну в Європі", — підкреслив депутат.
Як раніше повідомлялось, на Саміті ЄС у Брюсселі Європарламент підтримав резолюцію щодо України і закріпив право держави претендувати на членство в ЄС. Згодом МЗС назвало це рішення "великою перемогою для України".