Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Читайте також: Напад на українські кораблі в Азовському морі: хроніка подій

На виконання рішення Ради національної безпеки і оборони України і зверення Президента України, на понеділок, 26 листопада 2018 року на 16:00 я скликаю позачергову сесію Верховної Ради України,
– наголосив Парубій.

За його словами, після того, як Росія здійснила "підступну атаку" на кораблі ВМС України, весь світ побачив докази російської військової агресії, з якими вже ніхто не зможе посперечатися.

"Вже п'ятий рік триває російська агресія проти України. Окуповано Крим та частинку Донецької та Луганської областей. Практично щодня позиції наших військових обстрілюють російські бойовики на Донбасі. Очевидно, що фронт російської агресії розширився, і тепер він сягає Чорного та Азовського морів", – пояснив свій крок щодо скликання позачергової сесії Ради Парубій.

Нагадаємо, раніше під час засідання воєнного комітету, який скликав президент Порошенко, секретар Ради нацбезпеки та оборони Олександр Турчинов заявив, що опівночі 26 листопада буде скликано засідання очолюваного ним відомства, під час якого мають обговорити питання запровадження надзвичайного стану. Вже під час засідання РНБО український гарант заявив, що підтримав пропозицію воєнного комітету щодо запровадження воєнного стану, відтак тепер це питання має розглянути Верховна Рада.