Дерев'яна споруда залишиться на площі перед справжнім Нотр-Дамом до кінця відновлювальних робіт, які, згідно з обіцянкою лідера Франції Еммануеля Макрона, будуть завершені за 5 років. Про це інформує CNEWS.

Читайте також: Пожежа у Соборі Паризької Богоматері: причини та факти трагедії Нотр-Даму

У тимчасовому соборі можна буде молитися і будуть проводитися служби. Також дерев’яний храм має задовольнити інтерес туристів, охочих відвідати це місце. До речі, їх число у 2017 році досягло 12 мільйонів,
– заявив мер Парижа.

Зазначимо, що раніше адміністрація Нотр-Дам де Парі повідомила, що Собор закриють для відвідувачів на час реконструкції.

Про те, які світові пам'ятки архітектури втратив світ через пожежі – читайте тут.
Про цікаві факти про Собор Паризької Богоматері – читайте тут.
Про те, як виглядає Нотр-Дам після пожежі – читайте тут.

Що трапилось із Собором Паризької Богоматері?Французька святиня постраждала від масштабної пожежі, яка спалахнула ввечері 15 квітня. Вогонь сильно пошкодив дах культової будівлі, зруйнував готичний шпиль і годинник. Також у храмі переймаються через вітражі. Хоча велика їх частина й уціліла, вони все ж піддались впливу високої температури. Окрім того, внаслідок обвалу даху в одному місці пробито велику діру у стелі. Загалом серйозних втрат вдалося уникнути: кам'яна частина собору, каркас та дві вежі збереглися.

Причини пожежі досі з’ясовують, проте займання пов’язують із ремонтними роботами, які велися у храмі. Подію кваліфікують як "ненавмисне знищення вогнем".

Пожежа в Соборі Паризької Богоматері: дивіться відео 24 каналу