Прессекретар прем'єр-міністра Британії Ріші Сунака повідомив, що в уряді ще не прийняли остаточного рішення щодо передачі Україні танків Challenger 2.

До теми Може завдати вирішального удару на відстані: яку зброю Британія передає Україні

Британія ще не визначилась щодо передачі танків Україні

Прессекретар Ріші Сунака заявив, що Велика Британія продовжуватиме координувати свою підтримку із союзниками після того, як Німеччина, Франція та Сполучені Штати заявили, що нададуть бронетехніку Україні.

На даному етапі ми не приймали остаточних рішень щодо постачання танків… Поки не будуть прийняті рішення щодо таких речей, ми не коментуємо припущення про те, яку додаткову техніку можна чи не можна відправити,
– сказав представник пресслужби.

Натомість він додав, що Британія продовжить обговорювати з українськими колегами "найкращу форму", яку можна надати. При цьому додавши, що рішення приймаються разом із союзниками.

Чи допоможуть Україні з важкими танками

  • Генсек НАТО Єнс Столтенберг не відкидає можливості постачань важких танків в Україну. Він наголосив, що союзники мають збільшувати військову допомогу українцям.
  • Скоро Польща може передати Україні танки німецького виробництва Leopard 2. У Фінляндії теж розглядають таку можливість, але це неможливо без згоди Німеччини, яка є виробником цього озброєння.
  • При цьому в Берліні наголосили, що свої танки Україні передавати поки що не планують.