А саме – відповіддю колективного Заходу на просування Росією ідеї "корейського сценарію" для України. Таку думку 24 Каналу озвучив політолог Тарас Загородній.

Варте уваги Королівський прийом, зброя, санкції: все, що відомо про історичний візит Зеленського до Британії

Захід надсилає сигнал російським елітам

"Учорашій візит спочатку до Лондону, а потім до Парижу, куди був змушений приїхати Шольц – це відповідь колективного Заходу Росії, що це питання ("корейський сценарій" для України – 24 Канал) не розглядається", – припустив Загородній.

Крім того, вчора, 8 лютого, була ще одна подія. Об'єднана слідча група, що займалася розслідуванням трагедії з боїнгом МН17, який бойовики збили в небі над Донеччиною у 2014 році, опублікувала докази причетності до інциденту Владіміра Путіна.

Так, слідчі зафіксували прямий дзвінок російського диктатора ватажку бойовиків Ігорю Плотницькому під час збиття боїнга.

Це означає, що російському істеблішменту дають зрозуміти, що жодних перемовин не буде. Ба більше, з Путіним, який є терористом,
– зазначив політолог.

Водночас Захід дає певний простір російським елітам щодо можливих перемовин лише після повалення російського диктатора.

Загородній припустив, який сигнал Захід подає російським елітам: дивіться відео

До чого тут Шольц

За словами політолога, не виключено, що ідея "корейського сценарію" для нашої держави розглядалася й у Німеччині. З огляду на те, що Шольца змусили приїхати до Парижу, а не чекати у Берліні, означає, що німцям дали зрозуміти – жодних сепаратних перемовин Заходу з Путіним не буде.

Ба більше, Захід не розглядає інших варіантів, окрім допомоги Україні у війні проти Росії.

Закордонні візити Зеленського: що відомо

  • 8 лютого президент Зеленський здійснив другий візит від початку повномасштабного вторгнення Росії до України. Він відвідав Лондон, де зустрівся з прем'єром Британії Ріші Сунаком.
  • Україна та Велика Британія закріпили потужний союз. Зеленський і Сунак підписали "Декларацію єдності", яка спрямована на поглиблення партнерства Києва й Лондона.
  • Того ж дня Володимир Зеленський попрямував до Франції, де зустрівся з французьким та німецьким лідерами. Під час зустрічі голова української держави вкотре наголосив, що Україна життєво потребує бойової авіації та важкої далекобійної зброї.
  • Водночас Еммануель Макрон запевнив, що Париж і Берлін надаватимуть військову допомогу українському народу до переможного кінця.
  • А вже 9 лютого президент прибув до Брюсселя, щоб виступити в Європарламенті. У своїй промові Володимир Зеленський наголосив, що боротьба за майбутнє Європи триває. За його словами, всі українки й українці є частиною європейської історії.