Про це розповів заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука в інтерв'ю "Прямому".

Читайте також: Кравчук назвав спосіб, як Україна може повернути окупований Донбас

Виходячи з того, що в нас вже було 14 домовленостей про перемир'я, і жодне з них не трималось в повному обсязі, то я не бачу ніяких підстав для того, щоб та домовленість, яка досягнута в Мінську цей раз, що вона буде дотримуватися,
– наголосив міністр.

За його словами, недовіру викликають і твердження спеціального представника ОБСЄ у тристоронній контактній групі Мартіна Сайдіка, адже на Донбасі продовжують гинути українські бійці.

"Якось недовірливо звучать ті запевнення пана Сайдіка про заборону використання зброї і таке інше, виходячи з тієї інформації, що вчора, 29 червня, знову таки, на жаль, у нас були втрати", – додав Тука.

Нагадаємо, 27 червня, у Мінську Тристороння контактна група з питань врегулювання ситуації на Донбасі за участю представників окупаційних адміністрацій Донецької та Луганської областей ухвалили новий режим тиші, який має початися на Сході України з 1 липня 2018 року.