Такі міркування озвучила 2 травня в ефірі одного з українських телеканалів народна депутатка з монобільшості Олена Мошенець. Такою була її реакція на повідомлення про рішення Верховного суду щодо скасування протоколу ЦВК.

Тут детальніше Верховний суд скасував перемогу Вірастюка на 87 окрузі, – аналітик ОПОРА

Суспільство має зрозуміти, що таке справедливі вибори

Усі заяви про порушення законодавства на довиборах до Верховної Ради в окрузі номер 87 Івано-Франківської області потрібно перевірити. З цим погодилася народна депутатка зі "Слуги народу" Олена Мошенець.

  • Так вона прокоментувала рішення великої палати Верховного суду про скасування протоколу Центральної виборчої комісії про результати виборів на Прикарпатті.
  • У протоколі, нагадаємо, засвідчено перемогу Василя Вірастюка, який балотувався саме від президентської партії.

Нумо все-таки дочекаймося кінцевих рішень судів усіх інстанцій. Тільки після цього ми зможемо щось сказати,
– заявила Мошенець.

І додала: "Вірастюк є представником нашої партії, та попри це ми якраз виступаємо за те, щоб суспільство нарешті зрозуміло, що таке справедливі вибори – без "сіток" і "каруселів".

За переконанням Мошенець, Вірастюк має стати депутатом, "якщо суд встановить, що всі протоколи відповідають кількості бюлетенів". Якщо ж для цього будуть потрібні "якісь додаткові опції – то будемо бачити, який буде результат".

  • Депутатка вважає, що потрібно "перевірити абсолютно усі заяви, де були вказані певні порушення, за умови, що ці порушення можна перевірити".
  • І "якщо необхідно буде певне перерахування зробити знову – це також треба зробити".

Зауважимо, іншої публічної реакції з партії "Слуга народу" на рішення ВСУ по 87 округу наразі не було.

До слова 1 травня президент Зеленський з дружиною відвідали Прикарпаття з приватним візитом