Петер Сіярто також прокоментував зустріч угорського прем'єр-міністра Віктора Орбана з Володимиром Путіним у жовтні. На його думку, це було необхідно задля того, аби дізнатися чи є ймовірність якнайшвидшого закінчення поточного "конфлікту".

Дивіться також Путін у Пекіні неочікувано зустрівся з Орбаном: про що говорили

Сіярто про постачання зброї

Глава угорського МЗС не стримався та видав чергову цинічну заяву про Україну та кровопролитну війну, яку проти неї веде Росія.

Чого ми ніколи не робили і робити не будемо, так це – постачання зброї, тому що ми віримо, що замість зброї в цей регіон має бути принесений мир. І чим більше буде доставлено зброї, тим довше триватиме війна. Зараз, чим довше триватиме війна, тим більше людей гине,
— заявив Сіярто.

Раніше він наголошував, що Угорщина продовжуватиме блокувати військову підтримку Україні у розмірі 500 мільйонів євро. Водночас Сіярто зазначив, що Угорщина систематично надає Україні гуманітарну допомогу.

Відносини Угорщини та Росії

Попри членство Угорщини в ЄС, країна має надзвичайно тісні стосунки з Росією. Угорська влада регулярно відхиляє пропозиції стосовно посилення європейських санкцій та виступає проти обмеження імпорту російської нафти та газу.

Водночас Угорщина підтримує із Росією енергетичну співпрацю. Головною причиною нібито є інфляція в країні та підтримка енергопостачання.

Останні заяви Сіярто

  • Петер Сіярто закликав країни Заходу до переговорів із представником держави-агресорки Лавровим. Він заявив, що це допоможе "пришвидшити закінчення війни".
  • Голова МЗС Угорщини прокоментував питання вступу України до ЄС. За його словами, це неможливо допоки триває війна. Він стверджує, що буцімто це принесе негативні наслідки країнам Заходу.