Після війни проти України росіяни навряд чи захочуть відвідати нашу країну. Для тих же громадян країни-агресорки, які наважаться на такий крок, процедура в'їзду на нашу територію має бути максимально складною.

Читайте також Три країни відкликали своє право вето щодо ембарго на російську нафту

Візи для росіян

11 лютого на сайті президента України була зареєстрована петиція про введення візового режиму для громадян Росії. Її автором став Мазура Микита Вікторович.

Петиція набрала необхідні 25 тисяч підписів. Як свідчить інформація на сайті, на її розгляд є ще 10 днів, після чого свою відповідь має надати Президент України Володимир Зеленський.

Війна Росії з Україною: останні події

  • Росіяни не припиняють продукувати неймовірну кількість фейків. Один з останніх "перлів" російської пропаганди стосується того, що ЄС нібито не хоче бачити Україну у своєму складі. Насправді ж ситуація абсолютно протилежна – ми можемо отримати статус кандидата на вступ у Європейський Союз вже у червні та стати ще на крок ближчими до європейської сім'ї.
  • Ворог запустив свій безпілотник на кордоні із Сумською областю. Мешканців закликають бути обачними: окупанти можуть здійснити провокації або обстріли.
  • Прикордонний російський Бєлгород продовжує насолоджуватися вибухами посеред ночі. Повідомляється про гучні вибухи та невідоме сяйво у небі.
  • На Півдні наші герої продовжують боротися з російськими окупантами. В Одесі загрози висадки десанту немає, небезпечними є ракетні обстріли та можливі провокації росіян для втягування Придністров'я у війну проти України. На Миколаївському напрямку ситуація контрольована – наші захисники впевнено тримають зайняті раніше позиції та продовжують послаблювати ворога черговими втратами. В окупованому Херсоні ситуація складніша. Ворог відключив мобільний зв'язок, що ускладнило отримання інформації з міста. Також росіяни почали активно "зачищати" усіх, хто проявляє активну проукраїнську позицію: їх викрадають та катують. Навіть попри терор та тиск окупантів, мешканці Херсона не здаються та чинять колосальний опір загарбникам.

Дивіться також – Веніславський озвучив головну задачу ЗСУ станом на сьогодні: відео