Про це свідчать дані його оновленої декларації за 2021 рік. У ній мовиться, що оплата юридичних послуг здійснювалася в Україні.

Важливо Порошенко придбав квиток на літак за кордон вже після вручення повістки, – ДБР

У декларації мовиться, що 29 грудня 2021 року Порошенко оплатив юридичні послуги у розмірі 10,9 мільйона.

Навіщо Порошенку адвокати

Державне бюро розслідувань і СБУ 20 грудня оголосили, що Петра Порошенка підозрюють у державній зраді через постачання вугілля на українські ТЕЦ з тимчасово окупованих територій. За версією слідства, у 2014 – 2015 роках Порошенко блокував поставлення вугілля з Південно-Африканської Республіки та на вимогу Росії уклав угоду з бойовиками.

Свою провину Порошенко повністю заперечує. У цій справ спільником Порошенка фігурує один з лідерів ОПЗЖ та кум Володимира Путіна Віктор Медведчук, який відкидав усі звинувачення. Він перебуває під домашнім арештом.

Печерський районний суд Києва 6 січня ухвалив рішення, яким арештував майно Порошенка. Повний текст ухвали суду обіцяють оприлюднити 14 січня.

Зауважимо, що Порошенка наразі немає в Україні. З 10 по 15 січня він працюватиме в Європі над захистом України від російської агресії. Нардеп раніше анонсував своє повернення 17 січня. На батьківщині він має провести зустріч із Генеральною прокуроркою Іриною Венедіктовою.

Політолог заявив, що справа Порошенка може вплинути позитивно на рейтинг Зеленського: дивіться відео