У районі селища Мирне місцеві жителі чули перестрілку. Пізніше виявилось, що це було протистояння між окупантами та партизанами, які підірвали машину кадирівців.

Дивіться також Можуть виселити в будь-який момент: Федоров описав злочини росіян на окупованих територіях

Транспорт згорів

Кадирівці чекали на підмогу. Неочікувано їхня "Нива" вибухнула.

Попри всі спроби окупантів придушити чи залякати рух опору на окупованих територіях ліквідація ворога відбувалася й відбуватиметься систематично,
– повідомив Іван Федоров.

Кількість жертв внаслідок вибуху наразі встановлюється.

Рух спротиву у Мелітополі: останні новини

  • Мер Мелітополя Іван Федоров розповів, що ліквідація ворога у тимчасово окупованому Мелітополі ведеться не тільки вибухами та прильотами, а й силами спротиву. За його словами, днями чергова партія окупантів отруїлась. Росіяни замовили їжу у якомусь кафе, а після того, як поїли її, весь колектив отруївся. Кур'єра знайти не можуть.
  • Вночі 20 жовтня у захопленому росіянами Мелітополі на Запоріжжі лунали вибухи. Причина вибуху – підрив авто з окупантами. Про це повідомив Іван Федоров. За його даними, в підірваному авто були росіяни, які регулярно займались мародерством.
  • Буквально щотижня партизанки "Злої мавки" друкують і доставляють сотні газет з правдивими новинами жителям Мелітополя. Усе, аби допомогти не потонути в російській пропаганді. Тижневі новини від "Злої мавки" – це те, про що не розкажуть окупанти. Партизанки закликають, після того, як прочитав газету, передавати її іншим.