Ізраїльське посольство у твіттер написало, що Україні доведеться прикладати більше зусиль для боротьби з антисемітизмом.

До слова: Скільки депутатів "Слуги народу" контролює Коломойський: версія Арахамії

"Якщо ні, то насильство пошириться від опудал до живих людей", – зазначили у посольстві.

Що таке антисемітизм?Антисемітизм – це одна з форм національної та релігійної нетолерантності та дискримінації, що виражається у неприязному або ворожому ставленні до євреїв як представників уособленої етнічної та релігійної групи.

Ігор Мосійчук у телеграм-каналі написав, що цю "ідіотську витівку могли вчинити або корисні ідіоти, або агенти спецслужб РФ, адже розпалювання міжнаціональної ворожнечі у воюючій країні на руку лише країні-агресору".

Директор Українського єврейського комітету Едуард Долинський зазначив у фейсбуці, що облите фарбою опудало з фотографією президента Об'єднаної єврейської громади України Ігоря Коломойського залишили біля синагоги в той, час, коли в Києві проходив "марш УПА".

Зауважимо, що 14 жовтня поновилися протестні акції щодо рішення влади втілювати мінські домовленості за формулою Штайнмаєра. Все про акцію "Ні капітуляції" – читайте тут.

До речі, Приватбанк здобув перемогу в Апеляційному суді Англії та Уельсу у справі проти колишніх власників Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова. Що буде далі у цій справі та що це означає для українців – розбирались журналісти 24 каналу.

Читайте також: Коломойський може посилити вплив на державу, – журналіст про рішення суду щодо Приватбанку