Про це в Апеляційному суді Києва заявив адвокат підозрюваного Євген Солодко, повідомляє "Громадське".

Зазначимо, раніше на засіданні суду Герман заявив, що росіяни планують "повномасштабну атаку" на території України.

"Там (у схованках, – ред.) зберігаються автомати, гранатомети, кулемети Калашникова зі снайперськими прицілами", – зазначив адвокат Германа.

Читайте також: Справа Бабченка: підозрюваний заявив, що замовляв тільки стеження за журналістом

За словами захисника підозрюваного, Герман зробив заяву щодо готовності свідчити щодо схованок зі зброєю ще 7 червня, проте жодні слідчі дії з того часу щодо нього не проводились.

"Мені відомо щонайменше про три схованки. Зброю до них привозив з фронту зокрема і Цимбалюк", – додав Герман у розмові з журналістами.

Нагадаємо, 29 травня стало відомо, що в Києві нібито вбили російського журналіста Аркадія Бабченка. 30 травня з'ясувалося, що Бабченко насправді – живий, а інформація про його загибель була частиною спецоперації СБУ щодо запобігання замаху на журналіста.

30 травня у Києві затримали ймовірного організатора замаху на Бабченка – Бориса Германа, якого згодом взяли під арешт на 2 місяці.

Ймовірним замовником замаху на Бабченка є В’ячеслав Пивоварник з оточення президента Росії Володимира Путіна. А виконавцем злочину повинен був стати Олексій Цимбалюк, який і розповів СБУ про підготовку злочину.