Одного з хлопців дівчина добре знала, тому й погодилася піти у незнайому квартиру. Там Оксана начебто випила шампанського і знепритомніла. Троє молодих чоловіків по черзі її зґвалтували, задушили, а тоді винесли у підвал недобудови і підпалили. Напівживу-напівмертву Оксану знайшли наступного дня.

Лікар-ординатор Миколаївської лікарні №3 Сергій Смірний каже, що в дівчини 55% опіків. Затриманий пояснив: "Дівчина дихала, я вирішив довести справу до кінця".

Ґвалтівників спочатку відпустили
Попри ці свідчення двох інших підозрюваних у райвідділі спершу відпустили на підписку про невиїзд.

Обурення і протести мешканців Миколаєва змусили правоохоронців виправдовуватися. Мовляв, для арешту усіх трьох злочинців не було достатньо підстав, бо один з них взяв всю вину на себе. У вівторок помилки місцевих правоохоронців виправляли столичні, справу передали головному слідчому управлінню МВС.

"Після того, як нам стало відомо уже в понеділок про те, що двох співучасників цієї події відпустили, один з них це Присяжнюк, на квартирі якого це все відбувалося, тоді ж зразу міністром була дана команда розібратися і вони були не тільки затримані, але й арештовані одним із судів", — каже начальник Головного слідчого управління МВС Василь Фаринник.

Із потерпілою поговорили лише через кілька днів
До потерпілої правоохоронці прийшли аж у вівторок. Тоді ж слідчі провели судмедекспертизу та вперше допитали постраждалу Оксану Макар, хоча за словами матері, могли зробити це двома днями раніше.

Мати постраждалої дівчини Тетяна Суровіцька розповіла, що її дитина з першого дня була притомна.

Батьки ґвалтівників — впливові на Миколаївщині люди
Дивна поведінка правоохоронців викликала підозри громадськості, що злочинці є дітьми впливових у регіоні осіб. У міліції визнали, батьки двох ґвалтівників — колишні держслужбовці.

"Зараз родичі, близькі в органах державної влади, місцевого самоврядування, правоохоронних органів, органів прокуратури не працювали і не працюють", — сказав начальник Головного Управління Генпрокуратури Роман Андрєєв.

Один із затриманих був «молодим регіоналом»
Двоє підозрюваних відношення до держслужби справді не мають. Вони підробляли слюсарем та будівельником. В одного з них є дружина і дворічна дитина. А от мати третього свого часу очолювала місцевій райдержадміністрації, його ж батько був заступником голови райради.

Сам обвинувачений вже декілька місяців працював юристом Миколаївського управління культури. Але найцікавіше у 2009 році він був членом Союзу молодих регіонів України.

«Є досить багато прикладів у будь-яких політичних партіях. Я вважаю, що непотрібно до таких вчинків надавати політичного забарвлення».
— сказав народний депутат від Партії регіонів Владислав Лук’янов.

Оксану транспортували в Донецьк
Тепер усі троє щонайменше два місяці проведуть у слідчому ізоляторі. А Оксану Макар у п’ятницю транспортували з Миколаївської лікарні до донецького опікового центру. Тут їй продовжать видаляти відмерлу шкіру та закриватимуть рани штучними тканинами.

Директор Донецького опікового центру Еміль Фісталь каже, що потрібно братися за радикальне лікування та пластичні операції.

Мати постраждалої дівчини Тетяна Суровіцька впевнена: "Дитина живе, дихає і буде жити".

Одному ґвалтівнику загрожує довічне, іншим до 12 років тюрми
Ґвалтівники ж Оксани
можуть провести за ґратами не один рік свого життя. Міліція інкримінує їм групове зґвалтування і змах на вбивство з метою приховування іншого злочину.

Одному з них загрожує довічне ув’язення, двом іншим — від 7 до 12 років тюрми.