При цьому вона припустила, що в ніч на 10 березня чоловік дійсно був на тій злощасній квартирі.

"Можливо, він там і перебував, я не знаю. Можливо, все це дійсно сталося, але чому все звалюють на нього? Винними можуть виявитися всі четверо, включаючи дівчину. Чому вона туди пішла? Її ж ніхто не змушував! Зараз кажуть, що він один нелюд. Є люди, які вважають, що ця дівчинка не така свята, як з неї роблять. Може, вона спровокувала їх", — пояснює Інга.

Про чоловіка Інга розповідає, що він займався ремонтами.

"Він чудовий будівельник, плиточник. Я з ним 4,5 роки, він мені ніколи не зраджував, алкоголь — тільки у свята. Це дбайливий і люблячий батько. Він не міг такого зробити!", — запевняє дружина.

При цьому вона несхвально висловилася про приятеля Євгена, Максима Присяжнюка.

"У нього є манера свою провину перекладати на інших. Він кинув вагітну дружину, водив до себе дівчаток. Після затримання Жені (Максима та ще одного їхнього спільника, Артема, тимчасово випускали на підписку про невиїзд, зараз всі троє в СІЗО і визнали провину) він мені сказав, що мій чоловік виношував план убити мене, але зірвав злість на інший . Я в це не вірю. Хочу домогтися побачення з чоловіком, але мені відмовляють під приводом, що він небезпечний для суспільства", — розповіла Інга.

Нагадаємо, у ніч на 10 березня у Миколаєві дівчину зґвалтували та намагалися спалити троє чоловіків. 15 березня медики перевели її на апарат штучної вентиляції легенів.

Телеканалу новин "24" надіслали відео, у якому мати зґвалтованої дівчини розповідає про обставини трагедії.