У заяві молодого чоловіка йдеться, що дівчина спочатку випила горілки, потім лягла спати.

Пізніше він стверджує, що дівчина "не була проти статевого акту".

Він також заявив, що не мав на меті спалити тіло жертви, а просто підпалив ганчірку.

Відео опублікував сайт novosti-n.mk.ua.

————— «Все було за спільною згодою»
"У перший раз в мене нічого не вийшло і в кімнату пішов Максим. Якийсь час його не було. Я не засікав. Потім він повернувся, мовляв, все вже. Ну і потім пішов я. Через якийсь час після статевого акту пішов Артем. Ми з Максимом були на кухні, а вони розмовляли. Дівчина кричала щось. Ну, не те, щоб кричала, на підвищених тонах був діалог між ними. Ми з Максимом зайшли в кімнату. Дівчина була незадоволеною. Казала, що вона проти цього всього", — каже чоловік.

Молодий чоловік також заявив, що дівчину задушив він.

"Вона погрожувала розповісти, в міліцію заявити. Я на нервах задушив. Спочатку вона не чинила опір", — каже він.

"То чого ви переживали, якщо це було за згодою", — питає міліціонер.

"Ну так заявою лякає. І я вирішив позбутись її. Я почав душити руками. Хлопці в той час пішли на кухню. Їх в той момент вже в кімнаті не було. Дівчина почала кричати, махати руками. Я її зґвалтував. Вона не заспокоїлась. Я вирішив задушити. Якраз хлопці зайшли, побачили це все. Господар квартири сказав, що це треба з квартири забрати", — продовжує чоловік.

————— Спалили тіло, купили горілки і сигарет
"Ми подивились місце, куди хотіли занести тіло. Повернулись у квартиру. Дівчина, як виявилось, ще дихала. Я взяв якийсь білий кабель і вирішив довести до кінця те, що почав. Потім ми завернули тіло дівчини у простирадло і пішли. Потім тіло в мене випало і ми понесли його втрьох", — розповів чоловік.

"Ми занесли тіло в приміщення і підпалили. Потім зайшли в магазин, купили ще горілки і сигарет", — розповідає далі хлопець.

Молодий чоловік каже, що спочатку не хотів спалювати дівчину.

"Я не її хотів підпалити, а річ, яку ми випадково взяли з дому. Я вогонь не розпалював, я не мав на меті спалити її", — додав він.

————— В потерпілої відмовила печінка
Журналістам Gazeta.ua вдалось поговорити з потерпілою Оксаною Макар. Сама вона телефон тримати не могла, питання їй задавала мати і надиктовувала її відповіді.

Дівчина каже, що почуває себе погано і не відчуває тіла.

"Погано. Майже не відчуваю тіла. Лікарі кажуть, якби була без свідомості — мені було б легше. А так я ж все бачу, розумію, відчуваю. Але це добре що я при свідомості. Кажуть, шансів більше", — каже Оксана Макар.

"Учора увечері лікарі сказали, що відмовила печінка. Контролюють серце, бо інтоксикація велика. Кажуть, що починають відмовляти нирки. Це жах. Коли лікарі роблять перев’язку, видно навіть нирки", — додає матір Оксани Макар.

————— Приходили із прокуратури
Оксана також каже, що вже все розповіла міліції. Матір додає, що вчора приходили з прокуратури.

"Прийшли з прокуратури учора. Одягнуті в цивільне. Один молодий представився Серьожею. Спитав : "Ну шо, лежим?". Я зразу обурилася — що це за тон. Донька з ними поговорила. Але спочатку розплакалася. Злякалася, бо ж вони без форми. А ці дві дівчини з прокуратури були дуже люб’язні", — каже матір потерпілої.

————— «Пам’ятаю, як мене душили»
Оксана каже, що пам’ятає подробиці того вечора.

"Так. Я пам’ятаю бар і як ми йшли в гості. Потім я відключилася. Провал. Пам’ятаю, як мене душили. І коли отямилася. Коли всю ніч лежала пам’ятаю. Я думала, що не переживу. Тіла не відчувала. Спочатку гукала на допомогу. Але там нікого не було. Почала молитися. Мені здалося, що я вже вмерла. Все пам’ятаю, як в тумані", — каже дівчина.

————— 150 миколаївців здали кров для Оксани
Понад 150 жителів Миколаївщини відгукнулися на заклик громадських організацій і здали донорську кров для постраждалої Оксани Макар, яка знаходиться в опіковому відділенні Міської лікарні №3.

Завідувач опіковим відділенням Міської лікарні №3 Володимир Мороз позначив стан здоров’я пацієнтки як стабільно важкий.

Зараз дівчина в свідомості, орієнтується в просторі. У неї хірургічно ампутували праву руку на рівні плеча, на стопах і попереку опіки 3–4 ступеня.

————— В інтернеті не погоджуються
У коментарях до відозапису на сервісі YouTube користувач igorsich висловлює сумніви в тому, що вбивство вчинила одна людина.

"Спочатку здивувався, чому це він все розповідає. Потім почитав міліцейські звіти і все зрозумів. Міліція хоче підвести все до версії, що "один все зробив, решта на кухні були". Міліції і Краснощоку заплатили гроші і хлопець класично "бере вину на себе". Бо вбивство — це 7–12 років, а групове вбивство — пожиттєво", — пише igorsich.

"Явно, бере вину на себе і менти йому в цьому допомагають. Навіть виклавши це відео в інтернеті, щоб створити потрібну думку", — додає користувач msTRAVEL13.


Принтскрін коментарів

________________________________
Як раніше повідомлялось, Президент Віктор Янукович доручив генпрокурору Віктору Пшонці забезпечити "повне та неупереджене" розслідування резонансного злочину у Миколаєві.

Новини по темі:
Мати зґвалтованої в Миколаєві дівчини дала інтерв’ю

У Миколаєві здають кров для зґвалтованої дівчини
Ґвалтівник: Дівчина, як виявилось, ще дихала. Я вирішив довести справу до кінця
Захарченко: Миколаївські ґвалтівники — діти держслужбовців
Жителі Миколаєва пікетують прокуратуру вимагаючи покарати трьох нелюдів