Організатор акції зі здачі крові Микола Жук закликає всіх інших, хто не байдужий до долі Оксани, здати кров і допомогти їй і лікарям порятувати життя.

Зараз Оксану лікують бюджетним коштом, щоденно на ліки витрачають 3 тисячі гривень. Ресурсів опікового відділення міської лікарні не вистачає, допомагають меценати. У середу привезли медикаментів на найближчі 80 днів.

"Це все іде на відновлення всіх органів і тканин. Це і серце, печінка, нирки,які дуже страждають при таких хворобах", - розповів завідувач опіковим відділенням міської лікарні №3 Володимир Мороз.

Мати ж дівчини переживає, що сини впливових батьків можуть уникнути відповідальності. Трьох підозрюваних, як відомо, затримали ще 10 березня, однак двох з них тоді відпустили під підписку про невиїзд. Тетяна Суровицька розповідає, що слідчі провели судмедекспертизу і узяли свідчення у її доньки лише у вівторок ввечері.

У міністерстві внутрішніх справ кажуть, що двох молодиків відпустили, тому що третій взяв провину на себе. Мотивацію слідчих нині з’ясовує службова перевірка. Глава ж МВС Віталій Захарченко підтвердив, що затримані - діти колишніх держслужбовців. Усі троє за ґратами перебувають з вівторка. Справу планують передати у провадження головного слідчого управління МВС.

"Відносно 2 громадян порушено кримінальну справу за чистиною 3 статті 152 кримінального кодексу України, це зґвалтування вчинене групою осіб. Щодо третього, це вбивство з метою приховування іншого злочину, поєднаного із зґвалтуванням", - пояснив міністр внутрішніх справ України Віталій Захарченко.

Слідство з’ясувало, що затримані перебували у дружніх стосунках. За словами молодиків у день злочину вони разом з дівчиною розпивали спиртне. Розслідування справи під контролем Президента.