Відповідну заяву голова МЗС Італії зробив на спільному брифінгу з очільнок МЗС України Дмитром Кулебою. Це трапилось 10 червня під час офіційного візиту Луїджі Ді Майо в Україну.

Читайте також Через російське лобі, – військовий експерт назвав країни, які не хочуть бачити Україну в НАТО

Італія підтримує вступ України в ЄС

Луїджі Ді Майо заявив, що зміцнення відносин між Україною та Брюсселем є важливим для обох сторін. Італійська сторона додала також, що пишається, що підтримала асоціацію про вільну торгівлю між Україною та ЄС та безвіз. 

Хочу чітко наголосити на тому, що Італія визнає європейські прагнення України і буде всебічно підтримувати її на цьому шляху,
– заявив голова МЗС.

Він також додав, що вони підтримуватимуть проведення реформ в Україні для імплементації Угоди про асоціацію з Євросоюзом.

Дмитро Кулеба запевнив, що вони з колегом обговорили, як Італія може додатково посприяти євроінтеграції України

Вступ України в ЄС: останні новини

  • Нещодавно у Європарламенті заявили, що Євросоюзу варто розробити своєрідний "план дій" щодо членства для країн Східного партнерства за аналогом подібного документа в НАТО. Це стосується й України.
  • У квітні 2021 року Єврокомісія схвалила оновлений проєкт рішення Ради ЄС, що стосується підписання Угоди між Україною, ЄС і його державами-членами про спільний авіапростір. Далі документ має розглянути та ухвалити Рада ЄС. Та це ще один крок до підписання угоди.
  • До речі, безвізовий режим між Україною та країнами Євросоюзу почав діяти з 11 червня 2017 року.
  • Детальніше про шанси України щодо вступу в ЄС читайте за посиланням