На трагедію відреагував відомий український відеоблогер Денис Казанський.

Важливо Зниклого в Києві голову "Білоруського дому" Шишова знайшли повішеним

За його словами, після вбивства Віталія Шишова, усе остаточно стає зрозумілим і зі справою Шеремета. Варто нагадати, що білоруський журналіст Павло Шеремет загинув вранці 20 липня 2016 року у центрі Києва. Під авто, яким він керував, була встановлена вибухівка.

Зауважимо, що кілька депутатів Європарламенту також переконані, що лідера "Білоруського дому" вбили за наказом диктатора Лукашенка.

Актуально Втік від Лукашенка й помер у Києві: біографія білоруського активіста Віталія Шишова

Шишова знайшли повішеним: усе, що відомо

  • Громадянина Білорусі Віталія Шишова, який напередодні зник у Києві, 3 серпня знайшли повішеним в одному зі столичних парків. Його тіло було неподалік від квартири активіста.
  • Поліція відкрила кримінальне провадження за статтею про умисне вбивство. Українські правоохоронці наголосили, що перевірятимуть всі версії трагедії, зокрема й можливість вбивства, замаскованого під суїцид.
  • Крім поліцейських, за справу візьмуться журналісти-розслідувачі Bellingcat. Цікаво, що один з журналістів Христо Грозєв також переконаний, що у випадку з Шишовим мовиться не про самогубство.
  • Соратники активіста розповіли, що за ним стежили відтоді, як чоловік приїхав в Україну. Його друзі впевнені, що це було не самогубство.