Посол України в Німеччині Андрій Мельник наголосив, що "Північний потік-2" – це найбільший геополітичний проєкт Кремля. Він є серйозною загрозою для України.

Зауважте Байден і Зеленський говоритимуть про наслідки "Північного потоку-2"

Україні потрібні не запевнення, а конкретні зобов'язувальні гарантії безпеки від США та Німеччини, найкраще у рамках якнайшвидшого вступу в НАТО,
– наголосив Мельник.

За словами посла, цим країни Заходу мають продемонструвати "нову мужність".

"Північний потік-2": останні новини

  • Станом на 31 серпня російські пропагандистські ЗМІ повідомили, що підготовку до запуску першої нитки "Північного потоку-2" майже завершили.
  • Водночас директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко зауважив: попри усі заяви країни-агресора, не варто очікувати, що газопровід запрацює у вересні або жовтні 2021 року.
  • Тим часом Єврокомісія повідомила: Україну готові консультувати щодо питань, пов'язаних з "Північним потоком-2". У Брюсселі запевнили, що питання енергетичної безпеки є надзвичайно важливим та актуальним.
  • Пані посол України в США Оксана Маркарова також зауважила, що між українською та американською сторонами нема непорозуміння через питання російського газопроводу. За словами політикині, "це геополітичний проєкт Росії, і ми розуміємо, які ризики він несе не тільки для України, а й для регіону в цілому".