Росіяни вводять додаткові сили на півночі Харківської області, щоб не пропустити українські війська у бік Вовчанська.

До теми "Лише душі з пекла могли таке зробити": як виглядає Північна Салтівка у Харкові через війну

Окупанти намагаються не дати ЗСУ пройти у бік Вовчанська, адже там наші захисники можуть підрізати наступальні сили ворога. Наразі Росія намагається тиснути на півночі регіону й атакувати там. Також там були обстріли.

Окрім цього, росіяни завдали удару по українських військах, які йшли до кордону на Схід, й намагалися перерізати їм комунікацію.

Також окупанти намагалися взяти село Рубіжне, що у Вовчанському районі Харківської області, але не вийшло. Втім, за словами Арестовича, росіяни зуміли створити Українським Збройним Силам "неприємності", тож контрнаступ на Схід дещо сповільнився.

Намагалися перемогти – не перемогли. Тормознули. Але неприємностей нам створили, тепер ми вимушені повертатися, щоб купірувати цю загрозу, таким чином наступ на Схід у нас проблематизувався,
– розповів Олексій Арестович.

Окупанти намагаються закріпитися під Ізюмом

Радник глави Офісу Президента розповів, що західніше Ізюма російське командування почало створювати відсічний фланг. Росіяни бояться, що ЗСУ знову завдадуть удару по Ізюмському угрупуванню, тож вздовж лінії фронту ворог додає туди війська й танковий батальйон, щоб створити міцну оборону й можливість контратакувати українських захисників.

Яка ситуація на Сході та Півдні

До теми – ЗСУ вчергове зруйнували переправу росіян через Сіверський Донець: дивіться відео