Резніков наголосив, що впливові американські та європейські ЗМІ знову поширили інформацію про можливе широкомасштабне вторгнення. Згідно з цією інформацією, план-максимум Кремля – захопити дві третини території України.

До теми Було дуже смішно все це чути, – Резніков про стурбованість Росії його призначенням

Кремль хоче, аби України не було взагалі, – міністр

План-максимум Кремля – зробити так, щоб України взагалі не було. Це не секрет. Західні журналісти роблять свою роботу – ми повинні робити свою,
– сказав Резніков.

Резніков зустрічався з журналістом Washington Post

Міністр наголосив, що під час свого візиту до Вашингтона зустрічався з журналістом Washington Post. Саме це видання одним з перших повідомило про стягнення російських військ до українського кордону. Резніков наголосив, що подякував медійнику – за привернення уваги до агресії Росії.

У нас війна триває вже вісім років і для нас це не новина. А звичайні люди в Америці чи Європі можуть не знати, що до чого. Або перебувати під впливом російської пропаганди чи лобістів Москви,
– додав міністр.

Урядовець повідомив, що постійно наголошує під час зустрічей з іноземними партнерами, що потрібно сформулювати те, якою буде відповідь на вторгнення. Адже можлива ескалація може стати катастрофою, як для Росії, так і для всієї Європи.

Читайте також Російські війська біля українських кордонів: Польща вважає, що Путін перевіряє Захід

Головне про стягнення російських військ до кордону України:

Дивіться про ультиматум Путіна до НАТО в "Теории заговора":