Таку думку сайту "24" висловив військовий експерт Дмитро Снєгирьов.

Читайте також: Реінтеграція Донбасу: які серйозні зміни чекають українців

"Росію окупантом називають у преамбулі, яка не має юридичної сили. До того ж, ми закликаємо до того, що Росія має нести все фінансово-економічне навантаження щодо окупованих територій – оплату комунальних послуг, соціальні нарахування. Але західні партнери і уряд України говорять про те, що ми повинні платити пенсії мешканцям ОРДЛО. Тільки риторика і гучні політичні заяви. І Росія це добре розуміє", – зазначає Снєгирьов.

На переконання експерта, в ухваленому законі спрацював план Росії щодо розділення Криму і Донбасу (законом врегульовується питання реінтеграції окупованої частини Донбасу – "24"). За словами фахівця, закон також не сприятиме вирішенню питання з введенням місії ООН на Донбас.

Читайте також: Це сигнал для Донбасу і Криму, – Порошенко щодо закону про реінтеграцію Донбасу

Процес щодо миротворців штучно затягуватиметься. А можливість введення місії ООН і врегулювання конфлікту використовуватиметься в якості виборчих гасел на президентській і парламентській кампаніях в Україні. Будуть зустрічі у форматі Волкер-Сурков, перемовини, політичні баталії, але питання місії відсунеться ближче до наступної зими,
– вважає Дмитро Снєгирьов.

Нагадаємо, Верховна Рада 18 січня прийняла у другому читанні і в цілому закон про реінтеграцію Донбасу, який вперше визнає Росію агресором. За відповідне рішення проголосували 280 народних депутатів, проти – 36, утримались – 2.

Читайте також: Повернення Криму і Донбасу: про головні зміни і суперечності закону про деокупацію