Про це 24 каналу розповів військовослужбовець ТрО та радник голови Херсонської ОВА Сергій Хлань. Він також зазначив, що звільнення Херсонщини обов'язково відбудеться – це лише питання часу.

Читайте також Битва за правий берег Дніпра Херсонщини може бути переможною, – військовий експерт

За словами Сергія Хланя, надважливе завдання зараз – зірвати плани окупантів щодо "референдуму", про який вони мріють. Але все залишиться у їх таємних матеріалах, тому що у них не буде навіть спроби, аби щось реалізувати.

Партизанський рух на Херсонщині ніколи не спить і кожен зрадник чи колаборант – під прицілом. Тому, всі плани окупантів, щодо проведення "референдуму" залишаться у їх хворих головах,
– каже Хлань.

Окупанти ховають боєкомплекти вглиб окупованих територій: дивіться відео

Важливі події на Херсонщині – останнє

  • Спротив українців на Херсонському напрямку та влучні удари ЗСУ по складах противника, є критичними для окупантів. Для ворога перспектива втратити обласний центр порівнюється з втратою Москви.
  • Служба безпеки України продовжує виконувати свої завдання, й викриває злочині дії окупанта. Так, перехопила російські документи, які регламентують проведення фейкового референдуму щодо приєднання Херсонщини до росії.
  • В окупованому Скадовську ввечері 31 липня почали лунати вибухи. Згодом офіційно заявили, що це був черговий прицільний удар, якого завдали Збройні Сили України.