Ми вже навчилися використовувати сучасну зброю. Про це 24 каналу повідомив військовий експерт Петро Черник.

Важливо Резніков повідомив, що РСЗВ MARS II від Німеччини уже в Україні

За його словами, українські військові випереджають противника в частині, що стосується технологічної переваги, зокрема наведення на ціль.

Але з огляду на те, які в них величезні людські ресурси, я вважаю, що на цю хвилину склався своєрідний паритет. Така собі патова ситуація. – ні вони нас, ні ми їх,
– розповів Петро Черник.

"Те, що стосується розвитку нашого успіху, я намагаюся аналізувати виключно у загальних фразах. Адже кожна крихта інформації, яку ми скажемо у відкритих ефірах, обов'язково буде проаналізована нашим противником. Для чого їм давати цю інформацію", – зазначив Петро Черник.

Проте він загально підсумував, що є непогані передумови для переможної битви за правий берег Дніпра Херсонщини.

Дивіться відео: Петро Черник про війну

Ситуація на Херсонщині: останні новини

  • Спротив українців на Херсонському напрямку та влучні удари ЗСУ по складах противника, є критичними для окупантів. Для ворога перспектива втратити обласний центр порівнюється з втратою Москви.
  • Служба безпеки України продовжує виконувати свої завдання, й викриває злочині дії окупанта. Так, перехопила російські документи, які регламентують проведення фейкового референдуму щодо приєднання Херсонщини до росії.
  • В окупованому Скадовську ввечері 31 липня почали лунати вибухи. Згодом офіційно заявили, що це був черговий прицільний удар, якого завдали Збройні Сили України.
  • росіяни почали перекидати колони техніки в бік Нової Каховки. Але через руйнування Антонівського моста у них є певні складнощі. Так, у Новій Каховці виник величезний транспортний затор, зокрема з цивільних автомобілів.
  • 26 липня Збройні Сили України завдали потужного удару по Антонівському мосту в тимчасово окупованому Херсоні. Це був стратегічно важливий для російських загарбників шлях. СтратКом ЗСУ показав, який вигляд має знищений міст.
  • Російські окупанти намагаються підготуватися до контрнаступу ЗСУ та убезпечити себе від вірної загибелі. Для цього загарбники в паніці прийняли рішення щодо посилення контролю за цивільними.