Зокрема, такі випадки вже зафіксували у селищі Більмак, який розташований неподалік від Бердянська. Про це 24 каналу розповів кореспондент із Запоріжжя.

Увага У Бердянську, Мелітополі та інших окупованих містах росіяни глушать зв'язок

Так, у будинки, які вимушено покинули місцеві мешканці, заїхали мобілізовані бойовики з тимчасово окупованих областей Донецької та Луганської областей.

Роздивившись обстановку, дехто з них вже почав привозити туди свої сім'ї й казати, що вони планують там постійно жити,
– розповів журналіст.

Пояснюють це тим, що у Більмаку набагато краще, ніж у підконтрольній Росії областях Донеччини та Луганщини.

Русифікація міст

Ба більше, росіяни продовжують публічні заходи із русифікації захоплених територій. Наприклад, у місті Бердянськ стояв традиційний напис "Я люблю Бердянськ". Загарбники швидко пригнали туди свою техніку й вилучили звідти м'який знак.

Мобілізовані бойовики масово завозять сім'ї у покинуті будинки на Запоріжжі: дивіться відео

Що зараз відбувається на Запоріжжі: останні новини

  • 25 травня російські загарбники випустили 4 ракети по Запоріжжю. Внаслідок ворожої атаки загинула щонайменше одна людина, а також троє отримали поранення. Відомо також про пошкодження 62 будинків.
  • Російські загарбники продовжують порушувати права громадян на території тимчасово зайнятих населених пунктах Запорізької області. Вони активно створюють штучні умови для розвитку гуманітарної кризи. Зокрема, у Бердянську, Мелітополі та інших окупованих містах росіяни глушать зв'язок.
  • Окупанти заблокували виїзд із Бердянська бетонними плитами. Сотні машин вже кілька днів не можуть зрушити з місця
  • Тим часом на Запоріжжі російські окупанти вирішили активно використовувати авіацію при наступі в Запорізькій області. Однак український захисник вдруге за місяць збив ворожий літак. Цього разу Су-25 "Грач".

Цікаво – що відомо вбитого російського генерала, якого підбили на літаку: дивіться відео