Мімікрія під Лукашенка

Оці перші кроки до авторитаризації держави, до підминання її під себе і дружба з Росією. Радше це нагадує білоруську модель. Чи стане Угорщина повноцінною Білоруссю, тією яку ми бачимо зараз? На заваді цьому є два моменти.

До теми Орбан щосили рівняється на Путіна, але більше нагадує раннього Лукашенка, – інтерв'ю з експертом

Перший – це те, що Лукашенко пройшов довгий шлях у 20 років. Не думаю, що Орбан протримається при владі ще 20 років. Звісно, він казав, що ще 8 років йому б не завадило побути при владі, аби втілити всі свої програмні цілі, але 8 – не 20. У якийсь момент він піде на політичну пенсію суто з природніх причин.

І другий момент, який, я думаю, стане цьому на заваді – це надто тісна інтеграція Угорщини у ЄС. Вона не зможе перервати всі ці зв'язки.

Європейський моноліт

Коли Лукашенко будував свою Білорусь, вона не входила в жоден блок чи об'єднання, а, отже, йому було простіше. Орбану, аби створити щось таке, необхідно буде попередньо зруйнувати зв'язки, які вже існують.

Радимо Окупанти Бучі через 100 років повторили "подвиги" предків-окупантів Фінляндії

Хоча так, проблеми він створює, і перебування нинішньої Угорщини з її зв'язками з РФ у Євросоюзі створює проблеми передовсім для останнього.

Зверніть увагу – Угорщина погодилася платити Росії за газ в рублях, всупереч санкціям ЄС: дивіться відео