Закликаємо українців пильно стежити за ситуацією, не нехтувати безпекою та перейти в укриття у випадку оголошення тривоги в регіоні.

Дивіться також Вночі ворог атакував 14 ракетами та 17 дронами: скільки вдалося збити

В Україні оголошували повітряну тривогу

15:14, 14 червня

МіГ-31К відійшов від пускових рубежів. Повітряні сили оголосили про відбій повітряної тривоги в регіонах.

14:48, 14 червня

Також фіксується активність ворожої тактичної авіації на північно-східному та східному напрямках. Тож є окрема загроза застосування авіаційних засобів ураження для прифронтових областей.

14:47, 14 червня

Повітряні сили офіційно повідомили про зліт МіГ-31К. По всій Україні оголошена ракетна небезпека.

МіГ-31К

Радянський винищувач, носій ракети "Кинджал". Ця ракета здатна уражати цілі на відстані до 2 000 кілометрів і є надзвичайно швидкою. Одразу після старту "Кинджал" залітає в стратосферу і швидко летить вниз, розвиваючи швидкість до 10 Махів, тобто приблизно до 12 000 кілометрів на годину. При цьому ракета здатна маневрувати під час траєкторії польоту.

Варто зазначити, що Росія підняла в небо винищувач незадовго після цинічної заяви російського диктатора Путіна. Мовляв, Кремль нібито "хоч завтра готовий сісти за стіл переговорів".

При цьому диктатор поставив ультиматум. Він хоче, аби українські війська вийшли з так званих "нових російських регіонів", а Київ назавжди відмовився від планів вступити до НАТО.