Член української делегації в Тристоронній контактній групі Денис Казанський зазначив, що скоріш за все інцидент з "обстрілом" британського есмінця є вигаданим. Це черговий фейк, який підтримують на державному рівні.

До теми Фейк, який створили російські генерали, – воєнний експерт про "обстріл" британського есмінця

Як цим скористається Росія

На думку Казанського, російська пропаганда вигадала цю історію для "внутрішнього ринку", щоб показати своїм виборцям начебто могутність їхньої держави.

Згодом цей інцидент можуть "розкручувати" російські ЗМІ, аби громадяни країни були переконані, що Росія й справді когось обстрілювала. Навіть якщо британці не підтверджуватимуть це, росіяни вважатимуть, що їх просто злякались.

Будуть подавати цю новину, яка найімовірніше є фейком, як величезну перемогу й свідчення величі Російської Федерації,
– припустив він.

Цікаво Відповідь буде жорстка, – Загороднюк відповів, чи готова Росія воювати з кораблями НАТО

Казанський прокоментував "обстріл" Росією британського есмінця: дивіться відео

"Обстріл" британського есмінця: що відомо

  • Україна, США та Велика Британія 23 червня провели спільні навчання у Чорному морі. Вони тренувалися на британському есмінці "Дефендер".
  • У Росії заявили, що начебто відкрили попереджувальний вогонь по есмінцю. Інцидент стався поблизу мису Фіолент, що в окупованому Криму.
  • Цікаво, що у Великій Британії цю інформацію заперечують. Там заявили, що країна-агресор не здійснювала попереджувальних обстрілів по курсу есмінця "Дефендер".
  • У Міноборони України відреагували на інцидент у Чорному морі. Його назвали серйозним порушенням міжнародного права.