Існують докази, що подорожі в часі не лише реальні, їх здійснюють і сьогодні. Ця сила настільки потужна, що здатна вплинути на кожне життя на планеті.

Наприкінці Другої світової війни союзні війська просувалися углиб території Німеччини. Гітлеру потрібні були літаки, які здатні були підніматися в небо без злітно-посадкових смуг. І він отримав те, що могло перетворитися на найпотужнішу зброю у світі: пристрій відомий під назвою "Дзвін".

Експерти переконані – першим завданням "Дзвона" було забезпечення енергією так званої "пастки для мух" — прилада для запуску нацистських кораблів. Утім є люди, які переконані — у "Дзвона" була значно масштабніша мета. Згідно з теорією "Дзвін" використовував 100 мільйонів Ват електроенергії. Цього достатньо для деформування електро-гравітаційних полів і створення таким чином дірки в часі. Якщо це правда, в розпорядженні Гітлера могла бути машина часу.

1945 року Третій рейх капітулював. Перед смертю Гітлер начебто наказав знищити "Дзвін".

У грудні 1965-го, через 20 років після зникнення "Дзвона", над кордоном США й Канади пролетів корабель, формою дуже схожий на "Дзвін", він світився синім кольором, випромінював радіоактивні промені. Цей об'єкт промайнув над Мічіганом, Огайо, рухався зигзагоподібною траекторією і у Тексбурзі, штат Пенсильванія, здійснив аварійну посадку,
— розповів юрист, доктор наук Білл Бірнс.

Численні очевидці не лише підтверджували, що бачили, як падав об'єкт, а й запевняли — він виглядав так само, як і "Дзвін". У доповідях зазначено, що майже миттєво на місце прибула група американських солдатів. Вони підняли об'єкт на борт вантажівки та вивезли в невідомому напрямку.

Історія залишила дражливі свідчення того, що мандрівки в часі цілком реальні.

Альберт Ейнштейн колись говорив, що подорожі зі швидкістю, близькою до швидкості світла, здатні змінити рух тіла відносно інших тіл. Тоді це звучало нереально. Але в найбільшій у світі лабораторії фізики елементарних частин, здається, нещодавно знайшли спосіб, як це зробити.

21 вересня 2011 року європейська лабораторія ЦЕРН оголосила про відкриття субатомної частки, яка рухається швидше за світло.

Більше — дивіться у відеосюжеті.