Там зазначили, що встановлюють всі обставини цього інциденту. Керівництво ЗСУ розглядає всі інциденти, коли представники ТЦК могли допускати порушення під час мобілізації.

Дивіться також Демобілізація, призов студентів і списки роботодавців: якою буде мобілізація в грудні 2023

Деталі інциденту

У Хмельницькому виникла конфліктна ситуація між перехожим та працівником обласного центру комплектування. На опублікованому відео чоловік у військовій формі обурюється, що його знімають та вимагає зупинити відеофіксацію ситуації. Після працівник ТЦК погрожує вдарити автора відео. Окрім цього, він хотів відібрати телефон, на який велася зйомка.

Пізніше пішли погрози військовою службою. Чоловік у формі заявив, що перехожий "буде в армії служити, а не в IT-компанії". Працівник ТЦК додав, що автор відео стане оператором БпЛА.

У зв'язку з поширенням відео конфліктної ситуації, Хмельницький ТЦК та СП ухвалив рішення про проведення службової перевірки.

Командування Хмельницького ОТЦК та СП здійснює заходи, щодо встановлення обставин даного випадку. Призначено службову перевірку,
– зазначили у центрі комплектування.

Погрози працівника ТЦК у Хмельницькому: дивіться відео

Скандали навколо ТЦК в Україні

  • Декілька тижнів тому у мережі поширювалося відео зі Львова, на якому працівники ТЦК заштовхують чоловіка до автомобіля. Люди у військовій формі також вибили телефон з рук жінки, яка хотіла все зняти. У Львівському ТЦК ініціювали перевірку цього факту.
  • Схожий інцидент стався в Одесі – там військовозобов'язаного затримали прямо на очах його рідних. Він лежав на асфальті, одягнутий у наручники. Чоловік нібито відмовився отримувати повістку.
  • Близько місяця тому ще один випадок стався також у Львові – на відео потрапив момент, на якому чоловіка "пакують" у жовтий мікроавтобус. Знайомі військовозобов'язаного чоловіка в цей час намагалися його відбити від працівників ТЦК.