Про це Сійярто сказав опозиційному депутату Ференцу Геленцеру, який і опублікував відео відповідної розмови.

Дивіться також Друзі Путіна можуть отримати владу: як вибори в Європарламент визначать долю України та ЄС

Посла Росії не викликатимуть

На відео Ференц Геленцер поцікався у голови угорського міністра, "чи буде він викликати російського посла після того, як росіяни зламали сервери МЗС".

Ні, мені нема чого йому сказати,
– прозвучало у відповідь.

Зазначимо, що днем раніше Сійярто у відповідь на повідомлення про кібератаку заявив, що "її може здійснити будь-хто". Глава МЗС додав, що вони будуть ухвалювати рішення залежно від національних інтересів. Він сказав, що це не має значення "навіть якщо вони зламають наші комп'ютерні системи, якщо вони намагатимуться зробити це щодня або щотижня".

Політика Угорщини

  • Угорщина заблокувала 41% рішень Євросоюзу щодо допомоги Україні. Зокрема, заблоковано Європейський фонд миру, затримано переговори про вступ України до ЄС. Окрім цього, країна гальмує рішення по Грузії та Вірменії.
  • Прем'єр-міністр країни Віктор Орбан нещодавно натякнув, що не бачить загрози з боку Росії. Він не вважає логічним, що Росія, "яка не може перемогти навіть Україну, раптом прийде та проковтне весь західний світ". Водночас політик каже, що такі заяви потрібні для "втягнення Заходу у війну".
  • Окрім цього, в Угорщині вважають, що багаторічний план НАТО щодо України "може призвести до світової війни". На думку угорського уряду, якщо НАТО надасть ці кошти протягом 5 років, то війна затягнеться ще на 5 років.