Політична рада партії "Слуги народу" у травні планує зібратися на засідання, щоб розглянути поведінку скандального нардепа Миколи Тищенка. Про це ЗМІ розповіла заступниця голови фракції Євгенія Кравчук.

Нещодавно Тищенко розповів, що сказав йому Зеленський після скандальної вечірки

Позбавлення Тищенка голосу у політраді

У фракції повідомили, що засідання політради може відбутися до 20 травня. Перш за все потрібно обрати зі складу ще 12 заступників за різними напрямами – інформаційна безпека, гуманітарна сфера, юридична, оборонна, інфраструктура, розповіла нардепка. Окрема тема засідання – вечірка Тищенка.

Щодо варіантів покарання від політради розглядають не призначення штрафу, а ймовірне позбавлення голосу. Оскільки Тищенко очолює Закарпатський осередок партії, він може позбутися свого голосу там. 

Плануємо в травні провести засідання політради… І буде окремим питанням розглядатися поведінка Миколи Тищенка. Штраф політрада не виписує. Але Тищенко член Ради громад, голова Закарпатського осередку. Тому позбавити права голосу його можна лише там,
– сказала Кравчук.

Нагадаємо: за підпільну вечірку, яку під час локдауну влаштував для дружини "слуга народу" Микола Тищенко, відповідатиме готель, у якому вона відбулася. Адміністрації закладу доведеться заплатити штраф. У партії ж зазначили: вони не є поліцією, тому не можуть накладати на когось штрафи.

Тищенко влаштував вечірку під час локдауну: дивіться відео 24 каналу

Вечірка Миколи Тищенка: головне

  • Микола Тищенко 19 квітня влаштував масову вечірку з нагоди дня народження дружини. 
  • На той час у Києві діяв суворий карантин, адже область була у червоній зоні. Відтак ресторани не працювали, а саме святкування нардеп із дружиною перенесли у готель.
  • Фото і відео масової вечірки обурили людей: гості були без масок і про дотримання дистанції не йшлося.
  • За словами Тищенка, він не порушив карантин, адже святкування "відбулося саме у готельному номері, а не ресторані готелю". 
  • Глава Офісу Президента Андрій Єрмак заявив, що "Микола вчинив неправильно".