Про це в ефірі одного з українських каналів заявила нардепка від "Слуги народу" Роксолана Підласа. Вона заявила, що виключення Тищенка з фракції – це справедливе покарання.

Цікаво Тищенко гуляє, а Шевченко величає Лукашенка: останні гучні зашквари "слуг народу"

Як можуть покарати Тищенка

Підласа зазначила, що депутати зі "Слуги народу" не мають жодного відношення до накладання штрафів, адже вони не є судом. Вона сказала, що питання про штраф для Тищенка має вирішувати поліція. За її словами, безпосередньо рішення щодо Тищенка ухвалюватиме політрада, в якій вона перебуває.

Крім того, нардепка розкритикувала ідею глави фракції "Слуги народу" Давида Арахамії про покарання Тищенка. Нагадаємо, той запропонував нардепу допомогти українським військовим на фронті.

Благодійна допомога армії – це не покарання, це виглядає дико. Люди допомагають армії за покликом серця. Покаранням може бути або виключення з фракції, або попередження, і після двох попереджень — виключення, або позбавлення якоїсь посади,
– наголосила вона.

Підласа додала, що сама голосувала б за виключення Тищенка з фракції.

Актуально Хай відпрацьовує, – Арахамія жорстко розкритикував Тищенка через вечірку

Карантинна вечірка Тищенка: головне

Пізніше Тищенко спробував виправдатися за вечірку у розпал локдауну. Як пояснив нардеп, святкування дня народження його дружини відбулося саме у готельному номері, а не ресторані готелю.