На жаль, 38-річний чоловік помер на операційному столі. Відомо, що він намагався врятувати цивільного від російської атаки на місто.

Дивіться також Ворог масовано обстрілює Херсон: є влучання, постраждали діти та патрульні – жахливі кадри

Що відомо про загиблого

Херсонський патрульний Віталій Новицький загинув 2 жовтня внаслідок чергового удару окупантів по місту. Під обстріл потрапило авто з патрульними – удар пробив броню транспорту. Чоловіка доправили до лікарні, однак, на жаль, медики не змогли врятувати його.

Віталій Новицький помер в операційній. На момент загибелі патрульному було 38 років. У нього вдома залишилися батьки, дружина та 8-річний син.

Чоловік став поліцейським у 2015-му році. Спочатку він працював у Миколаєві, однак нещодавно Віталій перевівся до Херсона. Він з честю та гідністю вірно служив українському народові. На жаль, ця зміна стала останньою у його житті.

Висловлюємо свої найглибші співчуття рідним і близьким Віталія. Сумуємо разом із вами,
– наголосили у поліції.

Віталій Новицький

Віталій Новицький став черговою жертвою росіян / Ігор Клименко

Росіяни нищать Херсон

  • У перший день жовтня окупанти скинули з дронів вибухівку на будинок в Херсон. Там спалахнула пожежа і троє дітей віком 4 місяці, 3 і 5 років та їхня матір опинилися у вогняній пастці.
  • Зранку 29 вересня під удар терористів потрапили двоє працівників комунального підприємства, які в той час прибирали центр міста. У 24-річного чоловіка важкі травми кінцівок. У його колеги, 68 років, діагностували поранення ока та контузію.
  • Під час російських ударів по Херсону 28 вересня снаряд вбив медсестру дитячого відділення Світлану Віштомову. Сама ж жінка мала троє власних дітей, які тепер залишилися без мами.