Комендантську годину порушили два заклади

У поліції розповіли, що провели рейд, щоб перевірити дотримання обмежень воєнного стану та запобігти порушенням у комендантську годину.

До теми У Раді хочуть законом заборонити виїзд чоловіків під час воєнного стану

З усіх 420 перевірених закладів, як повідомив очільник столичної поліції Іван Вигівський, у нічний час працювали два заклади. У них було виявлено 413 осіб, які порушили комендантську годину.

Військовий комісар перевіряв чоловіків призовного віку на наявність відповідних приписних посвідчень. У підсумку 219 чоловікам було вручено повістки до військкомату.

В Україні триває мобілізація

  • Відразу після того, як розпочалося повномасштабне вторгнення Росії в Україні оголосили мобілізацію. Відомо, що мобілізація, під час якої військовозобов'язаним чоловікам у віці 18 – 60 років заборонено покидати Україну, триватиме щонайменше до 23 серпня.
  • У Міністерстві оборони України наголосили, що мобілізаційні заходи триватимуть доти, доки це необхідно. Заступниця міністра оборони Ганна Маляр інформувала, що потрібно мобілізувати сотні тисяч чоловіків.
  • В Україні почастішали випадки вручення повісток в армію за адміністративні правопорушення. Повістки вручають на вулицях, у місцях відпочинку тощо.
  • У РНБО пояснили, що законом не встановлено місце, де можна вручати повістку, а де ні. Разом з тим, у РНБО запевнили, що вручення повістки не означає мобілізацію на фронт.
  • Додамо, що 15 червня в Україні набув чинності закон про відстрочку від мобілізації для учнів і викладачів закладів професійно-технічної освіти.

Раніше – у ЗСУ розповіли про подальші плани щодо мобілізації: дивіться відео