Закликаємо не ігнорувати попередження Повітряних сил та у разі оголошення тривоги негайно прямувати в укриття. Ворог щодня нагадує, що він підступний – його ціллю, на жаль, часто стають цивільні. Елементарні заходи безпеки допоможуть уберегти себе, а також своїх рідних.

Дивіться також Дорогий і неідеальний: що таке "Залізний купол", чому не врятував Ізраїль і чи підходить Україні

Вибух у Полтаві

Кореспонденти Суспільного о 14:15 повідомили, що у Полтаві було чути звук вибуху. Згодом інформацію підтвердив голова Полтавської ОВА Філіп Пронін.

Ворог атакував Полтаву. Було чутно звук вибуху. Всі деталі уточнюються. Зберігайте спокій та інформаційну тишу. Нагадую, що жодних фото і відео не можна розміщувати,
– написав він.

Зазначимо, що ще о 12:24 Повітряні сили попередили про активність ворожої тактичної авіації на північно-східному напрямку. Була загроза застосування авіаційних засобів ураження. Водночас у Полтавській області тривогу оголосили лише о 14:12 – тобто всього за кілька хвилин до гучного звуку.

Окрім цього, о 14:10 вибух було чути на півночі Харкова – ймовірно, за межами міста.

Вибухи в Україні

  • Росіяни регулярно атакують Харків керованими авіабомбами. Так, вдень 14 квітня у місті пролунав потужний вибух. Зрештою стало відомо, що селище Слатине, що за 29 кілометрів від Харкова, опинилося під ударом двох російських КАБів. Було пошкоджено приватні будинки.
  • Днем раніше гучний звук чули у Вознесенську, що у Миколаївській області. Росіяни спрямували на місто керовану авіаційну ракету. Ціль припинила своє існування у межах району.
  • Також 12 квітня росіяни вдарили по Сумах. Стало відомо, що постраждав залізничний вокзал. На щастя, серед людей ніхто не постраждав, оскільки всі працівники та пасажири у цей час перебували в укриттях. Є пошкодження вокзальних вікон.