Зазначається, що електроенергії не було у 4 громадах області. Проте вже за годину графіки анулювали. Водночас варто зазначити, що з 07:00 до 20:00 Укренерго скасувало графіки обмеження споживання в усіх областях.

Дивіться також Відключення світла в Україні: коли та як діятимуть графіки в різних областях

Відключення у Полтаві

О 10:23 голова Полтавської ОВА Філіп Пронін повідомив про відсутність світла у понад 19 тисяч побутових та понад 1,3 тисячі юридичних споживачів. Обмеження постачання електроенергії зафіксували у Миргородській, Лубенській, Гадяцькій та Лохвицькій громадах.

Очільник військової адміністрації закликав жителів Полтавської області споживати електроенергію відповідально та раціонально.

Ситуація зі світлом

  • Варто зазначити, що вночі Росія знову атакувала об'єкти енергетичної інфраструктури на північному сході України. Зокрема, було уражено енергооб'єкти у Сумській області. Через російську атаку Суми опинилися без світла. Повернути постачання всім вдалося після 9 години ранку.
  • Також без світла опинилася частина Оболонського району Києва – проте причиною стала локальна аварія. В ДТЕК пообіцяли повернути електроенергію до 18:00. Також у компанії нагадали, що 22 травня стабілізаційні графіки не застосовуються з 07:00 до 18:00 – згодом Укренерго уточнило, що вони не діятимуть до 20:00.
  • Важливо зазначити, що відключень не буде у разі, якщо область не виходитиме за визначені ліміти обсягів для кожної області.
  • ввечері графіки погодинних відключень будуть діяти в усіх регіонах України для промислових та побутових споживачів з 20:00 до 24:00.