Про це йдеться у його зверненні до депутатів Верховної Ради України

"У Брюсселі та інших європейських столицях я все зробив для швидкої формалізації рішення про безвізовий режим. Цю формалізацію Єврокомісія почне буквально завтра, якщо сьогодні ви, українські парламентарі, ухвалите необхідні закони", — наголосив глава держави.

Порошенко заявив, що його насторожує бажання деяких депутатів і цілих комітетів "поліпшити" ці документи.

"Готовності голосувати замало. Голосувати треба саме в тій редакції, якої вимагає Європейський Союз. Правила приєднання до престижного клубу країн з безвізовим режимом – це їхні правила, і до них нас ніхто не силує. Але є чіткий запит суспільства прийняти ці нововведення. Більшість з них стосуються так чи інакше питань боротьби з корупцією. І це насамперед наш український інтерес. Це нам потрібно в першу чергу, а не Євросоюзу", — зазначив президент.

Порошенко попередив депутатів, що запровадження безвізового режиму буде відкладене, якщо вони ухвалять потрібні закони зі своїми змінами.

Нагадаємо, голосування за пакет безвізових законопроектів перенесли на вечірнє засідання на прохання "Самопомочі". Раніше про загрозу провалу безвізового режиму заявив і віце-спікер парламенту Андрій Парубій.