Відповідні дані про поїздку Порошенко вніс у Єдиний реєстр декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави.

Цікаво: Порошенко після допиту у ДБР заявив, що за ним стежать слідчі: відео

У його декларації двічі вказані витрати на відпочинок у Франції. Так, 28 січня п'ятий президент заплатив за туристичні послуги 514,6 тисячі гривень, а 5 лютого – ще 197,4 тисячі. Однак, поки невідомо, де саме відпочивав Порошенко та за які турпослуги витратив таку кругленьку суму грошей.

Також у декларації нардеп вказав 547 тисяч гривень доходу, які він отримав від відсотків з депозиту в Міжнародному інвестиційному банку.


Дані з декларації Петра Порошенка / скріншот

Куди Порошенко їздить відпочивати?

П'ятий президент намагається масимально приховати інформацію про свої відпочинки з родиною. Проте нема нічого таємного, аби не стало явним.

  • На новорічно-різдвяні свята у 2018 році Порошенко з родиною відпочивав на Мальдівах. Цю поїздку довго обговорювало українське суспільство, адже політик витратив на райський відпочинок у п’ятизірковому готелі не менше 500 тисяч доларів (14 мільйонів гривень).
  • На виправдання Порошенка його невістка Юлія тоді сказала, що президент дуже багато працює і заслуговує на відпустку на Мальдівах.
  • Вже після завершення терміну президентства, у серпні 2019 року, Порошенко з родиною полетів на риболовлю у Норвегію.
  • Також політик полюбляв відпочивати у президентських резиденціях під Києвом та в Карпатах. Так, Новий 2019 рік Порошенко з родиною зустрічали в елітній резиденції "Синьогора" в селі Гута на Прикарпатті.