Маму з дітьми побачили бійці 406 бригади, коли доставляли "подаруночки" окупантам. Втім, після того, як аеророзвідники помітили сім'ю у небезпеці, – пріоритети змінились. Вони змогли передати дроном спершу питну воду, потім трохи харчів, інформує 24 Канал.

Більше про це Це сіра зона, подробиці будуть потім, – ЗСУ про порятунок сім'ї з-під окупованих Олешок

Проблема полягала в том, що дрон не здатний переносити важкі вантажі. Оператор дрона не здавався намагаючись допомогти родині.

Як захисники передали сім'ї воду дроном: відео

Аеророзвідники пообіцяли сім'ї евакуацію

Сьогодні ж виявилось, що разом із продуктами та водою, аеророзвідник на псевдо Санта передав сім'ї також записку. Про це повідомили у Штабі ліквідації наслідків підриву Каховської ГЕС.

"Без паніки. Евакуація буде. Санта", – саме таку записку передав захисник сім'ї.


Санта намагався заспокоїти сім'ю, яка опинилась у водяній пастці / Фото Штаб ліквідації наслідків підриву Каховської ГЕС

І свою обіцянку український воїн – виконав. Згодом його дрон забезпечував супровід евакуаційної команди.

Зараз сім'я перебуває в безпечному місці і це головне!

До слова, аеророзвідник розповів деталі операції з порятунку сім'ї. Каже, що найбільше радий тому, що вдалось врятувати життя дітей.

Аеророзвідник Санта розповів, як вдалось допомогти сім'ї: відео

Яка ситуація в Олешках: актуально

  • Станом на ранок 8 червня, за словами міського голови Олешок Євгена Рищука, зафіксовано падіння рівня води на 20 – 30 сантиметрів.
  • Саме місто затоплено на 90%. Подекуди рівень води сягає 5 метрів. Наприклад, місцевий яхт-клуб, що стоїть на березі річки, затоплено вище другого поверху.