Слава переможців

У Financial Times вишла стаття про надзвичайну ефективність застосування HIMARS на фронті. Висновок із публікації простий – цієї техніки для України треба більше. У такому ж ключі витримано і сюжет про роботу HIMARS в Україні для каналу ABC.

Актуальне Кримінальний шлейф вражає: кого окупанти хочуть поставити біля керма окупованого Мелітополя

Очевидно, все це не випадково і позначає собою новий етап у постачанні зброї для України. Й громадськість розвинених країн про це інформують.

Палиці в колеса самим собі

І от у цей момент "Українська правда" репостить недолугу ворожу пропаганду про "знищення двох HIMARS". Тепер усі промосковські джерела на Заході мають подарунок. Можна поширювати фейки, посилаючись на "провідний український інформаційний ресурс".

Про головне Бліцкриг Путіна провалився, але його мета – геть інша

Ні для кого не секрет, що головна задача ворожої пропаганди в аспекті впливу на західну аудиторію – це робота проти постачання сучасної зброї для України. Вони уже кілька місяців кидають на цей "фронт" усі ресурси. Тут і численні фейки про "неефективність використання" зброї, і навіть її "розкрадання". Не буду їх повторювати, але всього цього дуже і дуже багато.

Запускається це через "журналістів", маргінальних проросійських "політиків", "німецьких інтелектуалів" тощо. Треба бути ідіотом, аби цього не розуміти. Ідіотом, або журналістом провідного українського видання.

Варте уваги – Снєгирьов розповів, як HIMARS змінили хід війни: дивіться відео