Петро Андрющенко спростував цю інформацію. За його словами, в такому випадку в Маріуполі з’явилась вода та електрика, а ще десь проросло грошове дерево.

Важливо "Місто привидів": у Маріуполі могли загинути 22 тисячі людей

Він пояснив, що технічно для роботи порту та відновлення перевалки вантажів потрібна електрика, якої немає. Навіть велика кількість генераторів, які також відсутні, не забезпечать повноцінну роботу порту.

Попри це Петро Андрющенко зазначив, що самоназваний мер Іващенко розповів нібито 12 тисяч тонн вантажу вже пішло з порту.

"Здається, поки це перші 12 тисяч тонн брехні російської пропаганди. Разом з повітрям це поки єдине, що системно відвантажується з Маріуполя в навколишній світ", – додав Андрющенко.

Яка ситуація в Маріуполі: останні новини

  • Російські окупанти продовжують депортацію українців з Маріуполя. Тільки 24 травня до "фільтраційних" таборів прибуло понад 300 маріупольців.
  • Росіяни в тимчасово окупованому Маріуполі змушують людей платити гроші за дозвіл перепоховати близьких. Мовиться про загиблих, яких хочуть похоронити по-людськи.
  • Російські вбивці перетворили Маріуполь на кладовище. У підвалі під завалами однієї з багатоповерхівок знайшли приблизно 200 тіл загиблих.
  • Україна веде перемовини з Росією про обмін Віктора Медведчука на захисників "Азовсталі". Саме це змусило кума Путіна заговорити та дати свідчення проти Петра Порошенка. Про це у своїх соціальних мережах написав радник міністра внутрішніх справ Віктор Андрусів.
  • У міській раді Маріуполя опублікували список місцевих колаборантів з ОПЗЖ. Депутати проросійської партії коригували вогонь збройних сил Росії по Маріуполю.
  • У Маріуполі окупанти планують з нового навчального року повністю русифікувати навчання у школах, впровадивши свої стандарти. Зокрема, учням будуть викладати російську мову і літературу та навіть історію Росії.

Важливо переглянути – як виглядає Маріуполь зараз: дивіться відео